قوانین و مقررات

بازدید: 1165

تمام سفارشات در سطح شهر تهران می‌تواند در محل تحویل پرداخت شوند، اما سفارشات خارج از شهر تهران که از طریق پست و یا باربری ارسال می‌شوند، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند.
در صورتی که هزینه سفارش از طریق درگاه اینترنتی پرداخت شده باشد، تحویل‌گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید مدرک شناسایی معتبر مانند کارت‌ملی همراه داشته باشد.

در مواردی برای جلب اعتماد بیشتر مشتریان و شرایطی از قبیل قطعی درگاه‌ های اینترنتی و یا عدم تسلط خریدار محترم به استفاده از درگاه های پرداخت اینترنتی پرداخت ها به صورت کارت به کارت انجام خواهد شد. در این روش که هنگام ثبت نهایی سفارش قابل انتخاب است پس از ثبت نهایی، پیامکی شامل مبلغ و شماره کارت ارسال خواهد شد، همچنین در صورت عدم ارسال پیامک خریداران می توانند از راه تماس با پشتیبانی شماره کارت را دریافت نموده و پرداخت را انجام دهند. پس از انجام پرداخت کارت به کارت خریدار محترم میبایست شماره پیگیری تراکنش بانکی را در سایت ثبت نماید و یا به صورت شفاهی به بخش پیشتیبانی دُمید کالا اطلاع دهد.

نکته: سفارش خریداران محترم فقط زمانی معتبر است که از طریق درگاه های پرداخت تایید شده باشد و یا از طریق پرداخت کارت به کارت به تایید بخش مالی دُمید کالا رسیده باشد. در غیر اینصورت سفارش در حالت معلق و غیر قطعی قرار دارد و ممکن است شامل مواردی چون حذف تخفیف، افزایش قیمت و یا عدم موجودی شود.
نکته: اعتبار سفارشاتی که برای پرداخت از طریق کارت به کارت ثبت می شوند تا ساعت 23:59 همان روز است. همچنین اگر در فاصله ثبت سفارش تا واریز کارت به کارت قیمت کالا تغییر کند، معیار قیمت جدید کالاهاست و در صورت عدم تمایل خریدار به واریز مابه التفاوت، سفارش لغو شده و وجه واریزی حداکثر تا 24 ساعت به حساب خریدار محترم عودت خواهد شد.
نکته: اعتبار سفارشاتی که برای پرداخت در محل (تهران) ثبت می شوند تا ساعت 23:59 همان روز است. همچنین اعتبار سفارشاتی که برای پرداخت در محل (تهران) در روز های تعطیل ثبت می شوند تا 24 ساعت بعد از ثبت سفارش است.
نکته: سفارش کالاها در فروش ویژه (کالاهایی که در دسته بندی فروش ویژه قرار دارند)، میبایست فقط از طریق درگاه های پرداخت و یا به صورت کارت به کارت پیش از ارسال، پرداخت و تسویه کامل شوند. لذا ثبت سفارش در فروش ویژه در تهران و سایر شهرها به صورت پرداخت در محل امکان پذیر نبوده و سفارشاتی که پرداخت نداشته باشند به صورت خودکار لغو می شوند.
نمایندگی
دفتر مرکزی فروشگاه دُمید کالا در تهران مستقر است و هیچ‌گونه نمایندگی و یا شعبه‌ای در دیگر شهرها ندارد.
محتوا 
هر چه در سایت دُمید کالا در دسترس کاربران قرار می‌گیرد اعم از کلیه خدمات، صفحات، تصاویر، موارد قابل ذخیره‌سازی، داده ها و محتوای موجود جزئی از اموال دُمید کالا محسوب می‌گردد و حق استفاده و انتشار رسمی آن برای دُمید کالا محفوظ است.
کلیه حقوق سایت دُمید کالا شامل قوانین حق تکثیر و غیره به این سایت تعلق دارد.
 
حریم خصوصی
دُمید کالا خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق راه‌ های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

بازخوردها